Toygan Avanoğlu Kimdir, Nerelidir Yaşı ve Boyu Kaçtır?

Sayfa içeriği; Toygan Avanoğlu Kimdir, Necmettin Çekimez Kimdir (Meleklerin Aşkı), Toygan Avanoğlu Oynadığı Dizi ve Filmler, Toygan Avanoğlu Nereli Boyu ve Yaşı..


Toygan Avanoğlu Kimdir?
19 Ocak 1979‘da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Spor akademisinden mezun ve milli basketbolcudur. Ayrıca Müjdat Gezen‘de bir süre şan derslerine gitmiştir. Daha sonralarda basketbolu bırakıp oyunculağa yönelmiştir. Araba hastası olan Toygan Avanoğlu araba modifiye etmeyi çok sevmektedir. Ayrıca müzikle ilgilenen Avanoğlu’nun çok sayıda bestesi bulunmaktadır.

İlk olarak ekranlara sinema filmi olan ‘Kanalizasyon‘ ile adım attı.
2012 yılında ‘Düşman Kardeşler‘ adlı dizide oynamış ama bu dizi çok uzun süreli olmadı.
2014 yılında Güzel Köylü adlı Muğla’da geçen dizide Enişte Bünyamin karakterine hayat verdi. Dizide gösterdiği oyunculuğu herkes tarafından büyük takdir gördü.
2018 yılının yaz döneminde başlayan ‘Meleklerin Aşkı‘ adlı dizide de ‘Enişte Necmettin Çekilmez‘ karakterine hayat vermektedir.

Fiziksel Özelikleri
Boy 1.88 – 1.90 (Tahmini)
Kilo 85-90 (Tahmini)
Saç Rengi – Siyah

Oynadığı Diziler
Meleklerin aşkı
Yeni Gelin
Hanım Köylü
Güzel Köylü
Benim İçin Üzülme
Muhteşem Yüzyıl
Düşman Kardeşler

Oynadığı Filmler
Sorma Neden
Yol Arkadaşım
Ayla
Deli Aşk
Hayati Tehlike
Kedi Özledi
Kanal-i-zasyon

Tavsiye yazı: 
Berkay Hardal (Yağmur) Kimdir?

Yazı hakkında değerlendirme
Sizlere bu yazıda çok sevilen Toygan Avanoğlu Kimdir sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Ama malesef hakkındaki bazı detaylara ulaşamadık. En önemli ulaşamadığımız bilgilerden biriside nereli olduğu ile ilgili. İnternette yer alan bilgilere göre İzmirlidir ancak kesin olmadığı için yazımızın içine almak istemedik. Eğer bizlerin yazmadığı ama sizin Toygan Avanoğlu ile bildiğiniz bilgiler varsa aşağıdaki yorum kısmına yazmayı unutmayın. Sorularınız varsa veya başka oyuncuların hayatlarını yazmamızı istiyorsanız yine yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir