2020 Kurban Bayramı Ne Zaman, Kurban Bayramına Kaç Gün Var?

Sayfa içeriği; Kurban bayramına kaç gün var 2019 2020, Kurban bayramı ne zaman, Bayrama kaç gün kaldı, Kurban bayramına geri sayım..

 

2020 KURBAN BAYRAMI NE ZAMAN?

2020 Kurban Bayramı 31 Temmuz 2020 Cuma günü başlayıp 3 Ağustos 2020 Pazartesi günü bitecektir. 2019 yılında Kurban Bayramı ise 11 – 14 Ağustos 2019 tarihleri arasındaydı.

 

KURBAN BAYRAMINA KAÇ GÜN VAR?

 

SİZLER İÇİN SEÇTİĞİMİZ KURBAN BAYRAMI SÖZLERİ

Damağanızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz. İyi Bayramlar..

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır. Sularında hayallerimi yüzdürdüğüm. Benimde ömrümde sevdiklerim vardır, bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ettiğiniz dualar ve kestiğiniz hayvanların kabul olması dileğiyle. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi diliyorum. Hayırlı Bayramlar..

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun..

Kurban Bayramı’nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Tüm büyüklerimin ve küçüklerimin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Nice Mutlu Bayramlara.

Başlayan her yeni günün tüm insanlık adına sağlık, huzur, mutluluk, birlik ve beraberlik getirmesi temennilerimle Kurban Bayramınızı kutlarım.

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun.

Ot hayvana, hayvan insana, insan Allah’a teslim olurken, selamların en güzeli olan bugünde Kurban Bayramınızı kutlarım.

Kurbanda ”yakınlaşmak” varken, ayrı olan gönüller bugün bir olsun umuduyla, Kurban Bayramınız Mübarek olsun.

KURBAN BAYRAMI İLE İLGİLİ VİDEOLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir